MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Möödunud aasta oktoobris astus Tt-stuudiost tantsupeokeerisesse kolm rühma, kes kõik olid vastu võtnud otsuse, et soovivad suurest peost osa saada! Nii hakatigi keeruliste kavade kallal pusima!


Repertuaar polnud sugugi kergete killast, kuid see ei heidutanud kedagi. Sootuks keerulisem oli organiseerida Tt-stuudio V rühma tööd, kuna tantsupeol ette nähtud vanusepiir, mis eraldab nooremaid ja vanemaid võimlejaid, jaotas ühe rühma kaheks. Nii tuli leida aeg, et teha trenne eraldi. Kuid ka see mure sai lahendatud ja kavad ilusti omandatud.

Ülevaatus, kus meie õpitu hindamisele läks, toimus 2. aprillil Kärdla Kultuurikeskuses, millega panime maha mõõdupuu kogu Eesti võimlejate jaoks, sest meie ülevaatus oli esimene.

Nüüd, kui tulemused on tulnud, rõõmustame, sest kõik rühmad, kes ette tantsisid, ka Tallinna peole pääsesid!

Tt-stuudio V rühma V ja IV klassi tüdrukud - väikesed võimeljad
Tt-stuudio V rühma VI klassi tüftukud - suured võimlejad 1
Tt-stuudio IV rühm - suure võimlejad 1
Tt-stuudio III rühm - suured võimlejad 2


Tantsupeo tööprotsessis osalemiseks on vajalik ettenähtud esinemiskostüümide ja vahendite olemasolu. Nende soetamine on väga kulukas, kuna kostüümid ja vahendid on kallida.

Tiina Tantsustuudiole panid oma toetava õla alla Hiiumaa Kultuurkapitali Eksprtgrupp, Hiiu vald ja Pühalepa vald.