MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Aprilli kuus löödi lahti projekt,  mis kannab nime KÄRDLA JA HIIUMAA KULTUURIPÄRANDI-ALASTE TEADMISTE AVARDAMINE.

Projekti käigus valmivad 6  esinemisprogrammi, läbi mille on võimalik oma teadmisi jagada erinevas eas publikule. Teostunud on esinemine Muuseumiööl ja eakate sõprusvahetuse kevadtsükkel. Kasutusel olid tantsulis-tekstilised programmid "Kärdla ajalugu sajandite tagusest ajast tänapäevani" ja "Hiiumaa rahvariide eripärad". 

Esinemisprogrammidest on osa saanud Hiiu huumorifestival, Lestafest ja Suuremõisa ning Kärdla kooli õpilased.Juuni kuus seadsid aga vaprad daamid oma sammud Jõgevale II Eesti Naiste Tantsupeole, kus viibiti 9.-13. juunini.Kohvitantade tantsurühm harjutas terve talve ette antud repertuaari. Aprillis suudeti tihedast konkurentsist võitjana väljuda ja juunis toimus osavõtt Naistepeo proovidest ning kontsertidest. Vaatamata  külmale, vihmale ja viimase kontserdi päikesesärale jõudsid kõik 12 tantsijat ja juhendaja tervelt ja õnnelikult koju tagasi