MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

28. veebruaril 2014 alustasid neli Tt-stuudio põhirühma iga-aastatst sõitu Viljandi poole, et osaleda Vabariiklikul Koolispordiliidu Võimlemisfestivalil. 

Juba kolmandat aastat ei sõideta pelgalt tantsima. Enne pingelist võistlust oli plaanis külatada Rahvusooperit Estonia, et saada ise üks tore teatrielamus. See kord osutus valitus ballett "Rosalinde", mis peaks ühele tantsijale pakkuma nii emotsionaalselt elamust, kui ka vaatluspraktikat ja innustsust ise ikka pearemuse poole püüelda.

Ise astuti võistlustulle 1. märtsil. Võistluskorraldus oli meile juba tuttav. Tt-stuudio rühmad on Võimlemisfestivalil osalenud juba aastast 2008. Nii läks kõik libedalt: proov, avadefilee, nooremate võistlus, lõunasöök, vanemate proov ja võistlus ning lõpudefilee, kus kõik võistlejad kostüümides vaibale marssisid ja põnevusega tulemusi ootama jäid.

Meiegi ei tulnud koju tühjade kätega. Tt-stuudio II rühm võitis laureaaditiitli X-XII klasside vanuseastme liikumisrühmade arvestuses tantsuga "Tüütu putukas". Läbi aastate on see juba seitsmes laureaaditiitel, mis antud võistlustelt koju on toodud.