MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pühapäeval, 26. mail kogunesid Kärdla Kultuurikeskusesse kõik Tt-stuudio põhirühmad ja Kärdla ettevalmistusrühmad, et maha pidada üks tore pillerkaar. Kontsert oli võrreldes eelmistega lapsemeelsem, mängulisem, kodusem ja ennekõike mõeldud tantsijate kõige lähedasematele: emmedele-issidele, vanavanematele ja õdedele-vendadele. Pealkirjaks "Maasikad ja liblikad"


Lisaks suurele tantsulustile, mis kogu saali täitis, jagus kõigile ka üllatusi. Üllatus publikule: selleks et kontserti näha, tuli ronida hoopis seekord ise lavale. Saal oli keeratud täitsa tagurpidi - publik laval, tantsijad põrandal. Üllatus lastele: neid oli tervitama tulnud lustakas Pipi Pikksukk isiklikult. Nagu sellest veel vähe oleks olnud. Korraga hüppas suurest korvist välja veel ka teine Pipi, nii et lõpuks oli Pipisid lausa kaks: suur ja väike.

Üllatus kogu Tt-stuudiole: Hiiumaa Tarbijateühistu annetas tulevaste suurte tegude tarvis 2205.32 €, mis kontserdil ka ametlikult üle anti. Aitäh, see on meile suur au!

Tantsisid suured ja tantsisid väikesed, Pipi pani isegi emad-isad pinkidel tantsima, nii et lusti jätkus kõigile. Pärast veidi üle tunni kestnud pillerkaart sai spetsiaalse „muffinitalongiga“ veel suu ka magusaks ning 400 muffinit kadusid kui mutiauku. Nii saigi see tantsuaasta lustakalt kokku võetud.