MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

dsc_3380

Möödunud nädalalõpul, 1.-2. märtsil käis kogu Tt-stuudio 72-liikmeline põhirühmade pere väljasõidul, mille lõppeesmärgiks oli osalemine Eesti Koolispordi Liidu Võimlemisefstivalil Viljandis, kus on Tt-stuudio rühmad käinud juba aastast 2008 esindades Kärdla Ühisgümnaasiumi. Varasematel aastatel on koju toodud 5 laureaaditiitlit ja mitmeid eripreemiaid ning seegikord ei tuldud koju tühjade kätega. Tt-stuudio III rühmale riputati kaela kuldne laureaadimedal - II vanuseastme liikumisrühmade laureaat tantsuga "Igavik".

1. märsti lõunal pakkis Tt-stuudio kõik oma viis põhirühma suurde bussi ja alustas oma väikest väljasõitu. Kuna nii suure seltskonnaga Hiiumaalt välja minek on niigi juba suur ettevõtmine ja ühe päevaga kipub liiga kiireks minema, siis otsustasime seda natukene veel suuremalt ette võtta. Kõigepealt sõitsime hoopis Viljandi asemel Tartusse, kus külastasime teatrit Vanemuine ja saime ühe suurepärase muusikalielamuse, mille pakkus etendus "Mary Poppins". Etendus oli tempokas ja vaatemänguline, mis ajas ära ka kõige väiksemate reisiväsimuse.

Öömaja leidsime Lähte koolist, kus kõik ühes suures voodis magasime. Meie käsutusse anti maadlusmaja, mille suure saali põrandat kattis hiiglaslik maadlusmatt, kuhu me kõik ilusti risti-rästi magama mahtusime.

Igavik
2. märsti hommikul sõitsime Viljandisse võistlustele, et teha seda, milleks me nii pika sõidu üldse ette olime võtnud - võistelda. Võisteldi neljas erinevas vanuseastmes ja neljas erinevas kategoorias: I-III, IV-VI, VII-IX ja X-XII klass ning võimlemis-, liikumis-, akrobaatika- ja koondrühmad. Ühtekokku oli 43 võistlusnumbrit ning välja anti 10 laureaaditiitlit ja 4 eriauhinda.

Peale lõputseremooniat, kus ka meie tüdrukud oma medalid kaela said, polnud enam aega raista. Võib vist julgelt öelda et kõik meie reisid lõppevad võidujooksuga, kas jõuame praamile või mitte. Jõudsime, läbi tuisu ja tuule, aga jõudsime.  

Pilte saab vaadata siit!