MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kysk_logo_313x76px

Samal aastal, kui meil Eestis toimub üldtantsupidu, tähistab Soome Sprodiselts TUL oma viie või nulliga lõppevat sünnipäeva ja juba mitu pidu on sinna oodatud ka võimlejad Eestist oma tantsupeo masskavadega. Sel aastal oodati naisvõimlejaid kavaga „Rukkirääk”. Naisvõimlemisrühm „Liine” haaras võimalusest rõõmuga kinni ja nii sõitsime 14. juuni varahommikul Tallinna sadamasse, kus liitusime Eesti esindusega, kuhu kuulus üle 100 naisvõimleja. Pidu toimus Helsingi jäähallis, kus toimus ka osalejate lõunane toitlustamine. Peale lõunasööki läksime oma hostelisse, mis asus kesklinnas, et veidi puhata ja olla valmis hilisõhtuseks trenniks, mis algas kell 22:00 ja kestis südaööni. Peale proovi kohe trammiga kiirelt „koju”, sest hommikul kell 8:00 pidime taas platsil olema. Meie proov tehtud, algas ühisproov ja lõpuks kell 17:00 suur massvõimlemispidu, kus oli kokku pea 2500 harrastusvõimlejat üle Soome, kelle vanus oli alates beebidest kuni kõrge eani välja. Lisaks veel meie, eestlased.

Viimane päev Helsingis möödus linnas jalutades ja poodides ringi vaadates. Peale keskööd olime kodus tagasi koos toredate uute elamuste ja emotsioonidega.

Pilte saab vaadata siit!