MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Koolitantsu karussell on selleks korraks edukalt seljataga. Maakondlikus voorus, 26. jaanuaril Kärdlas oli Tt-stuudiol võistlustules 13 tantsu, milledest otsepääsu Koolitants finaali võitlesid välja 2 tantsu. 

14.-15. aprillil 2018 toimus Paides suur mõõduvõtt Eesti parimate tantsugruppide vahel Koolitantsu finaalis.
Tt-stuudio rühmad osalesid mõlemad 15. aprilli kell 11:00 alanud kontserdil. Paidesse sõideti koos Hiiu Valla Kultuuri ja Vaba Aja keskuse laste segarühmaga "Naadresed", kes õpetajate Jaanika Kuuse ja Kritsiina Vessare käe all harjutavad. Ka nemad olid võistlemas samal kontserdil.

Tt-stuudio VI rühm, kus tantsivad II ja III klassi tüdrukud, võistles lastetantsude kategoorias 1.-4. klasside vanuseastmes tantsuga "Kevad", mille autoriks Tiina Kaev. 

NOMINATSIOONI tõi koju Tt-stuudio III rühm, kus tantsivad X klassi tüdrukud ja kes võistles eesti tantsude kategoorias 10.-12. klasside vanuseastmes tantsuga "Pesunaiste polka". Autor Tiina Kaev.

Suur aitäh Eesti Kultuurkapitali Hiiumaa Ekspertgrupile, Kärdla Põhikoolile ja Hiiumaa Gümnaasiumile suure toetuse eest reisi toimumisel!