MTÜ TANTSUMAJAKAS

Vabaduse 37
92413 Kärdla
Hiiumaa

Tel: 5156996
e-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

7. veebruaril 2014 oli Hiiumaal Koolitantsu päev. Kell 18:00 Kärdla Kultuurikeskuse laval alanud kontsert kujunes taas kord nagu viimastel aastatel kombeks, pea-aegu Tiina Tantsustuudio privaat-kontserdiks. Õnneks on programmi mitmekesistamas igal aastal olnud Kärdla Kultuurikeskuse tantsutrupp Grand, kes ka sel aastal kahe tantsuga välja tuli. 

Tiina Tantsustuudio oli välja pannud 11 tantsu, mis enamjaolt pärinesid just-just etendunud lavastusest "Lumivalgeke ja 7 pöialpoissi". Siiski oli ka üks selline tants, mis pärines eelmise hooaja lõpust ja mida tantsitud vaid loetud korrad.

Koolitantsu  züriisse kuulusid Kristin Pukka, Kärt Tõnisson ja Ramon "RAMMI" Paukson. Pärast kontserti antud tagasiside oli väga positiivne ja tekitas tunde, et oleme õigel teel. Žürii sõnul jäi väga silma see, millise rõõmu ja naudinguga lapsed asja teevad, kõik emotsioonid olid paigas. Samuti kiideti head rühti ja head jooniste kasutust tantsudes. Tantsud olid eakohased ja mitmekesised, milledes leidus huvitavaid lahendusi ja teemakäsitlusi.

Samuti ei puudunud väikesed näpunäited, mida kõrvataha panna ja võib-olla tulevikus jälgida. 

Tunnustusena suure töö eest sai Tiina Kaev autori eripreemia tantsuelu edendamise eest Hiiumaal. Teine eripreemia läks tantsutrupile Grand kostüümi eest.